Vítejte ve světě přírodní kosmetiky Macrovita


Akné je nepříjemná potíž. Přečtete si, jak vám Macrovita pomáhá.

Akné - problém který Macrovita umí vyřešit.

Akné je nepříjemná potíž. Asi není na zemi člověk, který by si své trápení byť malé, nezažil. Akné nás provází od puberty, kdy dochází následkem nadměrné produkci hormonů. Projevuje se hlavně na kůži, ramenou, hrudi, pleti a zádech. Jde o zvýšenou tvorbu mazu, který ucpává folikuly pokožky. Maz je domovem bakteriím které tvoří záněty.

K tvorbě akné přizpívá změna hormonů v době menstruace, stresy, různá podráždění pokožky, nedostatečné čištění pleti, některé druhy léků, kouření,alergie na nevhodnou levnou kosmetiku a v neposlední řadě nadměrné slunění. V obraně před vytvářením novýh pupínků pomáhají v zásadě jednoduché rady. Přinášíme Vám rady našich zákazníků, kterým se podařilo nad akné zvítězit.

  • Pravidelné oplachování obličeje a pokožky postižené akné.

I když nadměrná hygiena může postižené místo vysušit a způsobit častější tvorbu mazu, správná vyvážená hygiena postižené pleti či pokožky formou akné, napomáhá v léčbě postižení akné. V kosmetických přípravcích Macrovita se osvědčilo používat klasické olivové mýdlo, který udržuje správné pH, nevysušuje a čistí. Vyváženou formou ošetření pleti zamezíte znečištění a ucpání folikul například ve znečištěném prostředí, v zakouřeném prostředí a venkovní špíny.

  • Opatrně při dotýkání obličeje

I když to zní trochu zvláštně, tato rada je často zdůrazňována v kožních ordinací. Je běžné, že uhříky a okolí uhříků svědí a tak si je můžete nevědomě třít a dotýkat. Častokrát během dne si otíráme rty, odhrnujeme vlasy z čela, nebo se rukama dotýkáme všeho okolo nás.Pozor pot, viry a bakterie, špína držadel v autobusech, klikách v práci nebo v supermarketech, nejsou sterilní místa. Naši klienti si oblíbili tekuté mýdla.

  • Správná životospráva často zamezí nekontrolovanému šíření akné.

Negativní vliv při tvorbě akné mívají mléčné výrobky, sladké limonády, výrobky s vysokým obsahem cukru, červené maso, uzeniny, brambory, rýže, kořeněná jídla, alkohol, kofein. Kravské mléko je ryzikem hlavně kvůli růstovým hormonům, které se podává dobytku. Tyto hormony zvyšují hladinu hormonů. No a nadměrná tvorba hormonů.... Potraviny s vysokým obsahem cukru zvyšují hladinu inzulínu v krvi a ta může opět zvýšit hladinu mužských hormonů.Výsledky se opírají o výzkum státní univerzity v Coloradu. Zde testovali dvě skupiny osob, kteří neměli žádné prokazatelné akné. První skupina přijímala jídlo s vysokým obsahem cukru a druhá naopak z nízkým obsahem cukrů. Skupina respondentů která se stravovala tzv. klasickým evropským způsobem stravování vykazovala nárůst akné u 80-95% respondentů ve věku puberty a 40-54% u dospělých osob starších 25 let. U druhé skupiny respondentů se akné nezvýšilo. Co k tomu dodat?

  • Pravidelný pohyb.

Zařaďte do svého jídelníčku správné potraviny, přidejte 3x týdně pravidelné cvičení a akné může zmizet. Jak bylo uvedeno, stres vede ke tvorbě akné. A právě pravidelné cvičení vám zvedne endorfiny tzv. hormony štěstí. Pravidelné cvičení a kupodivu pocení, pomáhá vyčistit póry, odstranit odumřelé kožní buňky a sůl. Nezapomeňte po cvičení na sprchu, ošetření pokožky a pleti.

  • Výběr vhodného oblečení.

Akné a její infekce se šíří třením přes těsné oblečení. Samostatnou kapitolou je těsné sportovní obječení. Jako je oblečení na cyklistiku se syntetických materiálů. Akné a uhříky na čele jsou náchylné na nošení různých čelenek a sportovní helmy. Pokud už musíte takové doplňky nosit nezapomínejte na pravidelnou dezinfekci sportovních doplňků. Je sice dobré, že se po sportování osprchujete šetrnou kosmetikou a pak si na druhý den nasadíte přílbu která obsahuje bakterie z folikul.

Při akné, drudovitosti či uhřících je naprosto nezbytné používat přírodní tělu a pokožce šetrnou kosmetiku. Přírodní kosmetika Macrovita je dobrou alternativou. Aby jste si mohli vyzkoušet bez rizika, vyzkoušejte si přírodní kosmetiku Macrovita ZDARMA, pomocí testovacích vzorků.

Požádat si o vzorek můžete ZDE.