Vítejte ve světě přírodní kosmetiky Macrovita

 • q-iconDobrý den, ráda bych se zeptala na podmínky spolupráce s Macrovitou. Jsem kosmetička a mám kosmetický salon, chci se zeptat, zda prodej této kosmetiky bude probíhat formou jako Oriflame či Avon? Děkuji.

  Společnost Macrovita nebude nabízet své produkty prostřednictvím MLM marketingu a formou síťování. Rovněž nebudeme usilovat o tom, aby se Macrovita prodávala v supermarketech.Jedná se velice kvalitní kosmetiku určenou pro kosmetické salony, hotelovou kosmetiku, masážní centra. Chceme podporovat ty, kteří se věnují klientům osobně. Za tímto účelem máme připraven Affiliate marketing. Pokud máte zájem o spolupráci napište nám, nebo se přihlašte do uzavřené skupiny na facebooku. Macrovita-affiliate

  Tým Macrovita

 • q-iconJak si mohu objednat testovací vzorek Macrovita?

  Na úvodní stránce klikněte na Chci vzorek ZDARMA. Testovací vzorky jsou určeny zatím pro ČR.

 • q-iconMohu si objednat více testerů Zdarma?

  Ano můžete. V každé objednávce kterou provedete na firemním eshopu http://www.macrovita.cz/opencart/, Vám automaticky ke každému zakoupenému produktu přidáme testovací vzorek kosmetiky, kterou jste si ještě neobjednali, nebo podobný vzorek. V každé objednávce můžete napsat o jaký vzorek máte zájem.