Vítejte ve světě přírodní kosmetiky Macrovita

Likvidátor vrásek - účinná ochrana

Kosmetické přípravky se odpradávna vyráběly za účelem zkrášlení a zamezení stárnutí. Nejinak je tomu i dnes. Vypnout pokožku na pleti, zdůraznit svěžest a zářivost pleti či vyhlazení vrásek je konečným cílem většiny lidí, kteří si kosmetiku používají. Takový druh kosmetiky nese označení "ANTI-AGING".

  • Co stojí za úspěchem kosmetických řad slibující omezení stárnutí pleti?
  • Která účinná látka se v kosmetických přípravcích používá?
  • Mají podobné kosmetické přípravky skutečně dlouhodobý účinek?

To a ještě mnohem více se dočtete v následujícím článku. V závěru článku je krátký dotazník. Vyplněním dotazníku se zařazujete do soutěže o získání testerů zaměřenou na ochranu pleti před stárnutím.

Chci si přečíst článek.

shadow-ornament

Vyzkoušejte si přírodní kosmetiku Macrovita - VÝSLEDEK

Přinášíme Vám výsledky reklamní kampaně Vzorky zdarma v ČR.

Když jsme spouštěli kampaň pro české zákazníky, byli jsme varování, že český zákazník se chová jinak než zákazníci v jiných vyspělých zemích. Říkali nám, že lidé si budou objednávat vzorky jen proto, že mohou získat něco ZADARMO. Moc jsme tomu nechtěli věřit. Proč by někdo vynakládal tolik energie  a objednával si něco, po čem netouží, nebo chtěl něco co nemá pro něj hodnotu. Naše kampaň měla 3 kroky. 

Více v článku- ZDE!

shadow-ornament


Od 1.6 spouští společnost Macrovita Akci "ZÍSKEJTE VZORKY ZDARMA".

Akce končí za......

Vyzkoušejte si přírodní kosmetiku Macrovita

Ku příležitosti oficiálního vstupu Macrovity na Český trh prostřednictvím firemního eshopu, spouští přírodní kosmetika z Řecka možnost objednat si ZDARMA testovací vzorky přírodní kosmetiky u Řecka. Máte-li zájem vyzkoušet světově proslulou přírodní kosmetiku, klikněte na tlačítko dole a objednejte si.