Oficiální partner

Eshop

Přírodní BIO olivový olej

 Olivový olej je zázrak přírody. Čistý, zastudena lisovaný panenský olej se podobá lidskému mazu. Díky této podobnosti proniká do hloubky pokožky a váže její vlhkost. kde váže vlhkost. Tím napíná pleť a zabraňuje tvorbě vrásek. V olivovém oleji je obsažen přírodní vitamin E, který podporuje elasticitu a odolnost pleti. Díky tomu olivový olej snášejí i ti, kteří mají citlivou pleť. Dokáže pomoci s léčbou spálenin a působí protizánětlivě, hojivě a je vhodný pro alergiky. Olivový olej je zvláště vhodný pro masáže, a to jak celého těla, tak i pokožky hlavy. Teplý se používá pro relaxační masáže, které vás uvolní a zregenerují a v aplikaci ve vlasech dopřejete hlavě uvolňující relaxační požitek.

  • Olivový olej a suchá kůže: Vmasírujte jednu kapku na postižené místo a brzy ucítíte zjemňující účinky.
  • Olivový olej a vlasy: Aplikací přírodního extra panenského oleje do vlasů po dobu alespoň 10 minut dosáhnete zlepšení poničených vlasů od slunce. Pravidelnou masáží vlasové pokožky pomocí extra panenského olivového oleje docílíte rychlejšího růstu vlasů. Každodenní masáží vlasové pokožky pomocí olivového oleje minimalizujete riziko vypadávání vlasů, přičemž stimulujete vlasové kořínky a urychlíte růst nových vlasů.
  • Olivový olej a kůže: Vmasírováním olivového oleje na kuří oka, mozoly, ztvrdlou a suchou kůži, změkčíte postižená místa. Olivový olej napomáhá k léčbě plísňového onemocnění nohou.
  • Olivový olej a ruce: Ruce neustále vystavujeme nepříznivému počasí, a to způsobuje jejich vysušování, které může vést až k bolestivým prasklinkám. Olivový olej nalijte do misky, mírně zahřejte a ponořte do něj ruce na deset minut. Po této lázni je budete mít krásně hebké. Takový zábal provádějte jak často uznáte za potřebné. Pro udržení hladkosti rukou, stačí podobnou koupel provádět jednou za týden.
  • Olivový olej a Peeling: Smíchejte tři polévkové lžíce hrubozrnné mořské soli se třemi polévkovými lžícemi olivového oleje. Krouživým pohybem masírujte celé tělo. Je možné použít masážní houbičku. Na závěr se důkladně osprchujte teplou vodou.
  • Olivový olej a vrásky: Na jednu lžíci panenského olivového oleje přidejte půl lžíce šťávu z citronu. Takto připraveným přípravkem masírujte pleť. Nanášejte dvakrát týdně místo své pravidelné večerní péče. Výživné působení olivového oleje znásobuje vyhlazující a zpevňující účinek citronové šťávy.
  • Olivový olej a hydratační maska: Smíchejte tři lžíce citronové šťávy se třemi lžícemi kvalitního extra panenského olivového oleje a přisypte 3 až 5 lžic práškového cukru. Cukr přidávejte tak dlouho, až vám vznikne pasta. Pastou si natřete vyčištěnou pleť a nechte působit alespoň 10 minut. a závěr si pleť důkladně opláchněte teplou vodou.

Peklo na talíři - kvalita olivových olejů

Jak vypadá odpad z prvního lisu tzv. pokrutiny? Klikněte na video odkaz: ZDE